Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE BARAAT MODERNI UBAVI KUKI ZA IZNAJMUVANJE

0 MKD

Company advertisement Wanted to rent by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 28 Jan 11:41 Log into the company to make changes
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Odlicen deloven prostor na mezanin vo Kapistec 0 МКД
Deloven prostor vo Aerodrom 0 МКД
Lux stan vo Centar kaj Neuromedika 0 МКД
Luksuzen stan so edna spalna vo Capitol Mall 0 МКД
Advertised by
Store
Location
Skopje
-AGENCIJA ASTORIJA POBARUVA MODERNI UBAVI KUKJI ZA IZNAJMUVANJE ZA NASHI KLIENTI STRANCI.
-KUKJITE TREBA DA SE NA LOKACIJA - VODNO i TAFTALIDZE 1.
- DA SE SO STANBENA KVADRATURA do 300m2/400m2., 3 ili 4 SPALNI SOBI.

- KUKITE MOZE DA SE KOMPLETNO OPREMENI SO MEBEL ILI POLUOPREMENI-BEZ MEBEL.

VE MOLAM VASITE PONUDI DA NI GI ISPRATITE NA SLEDNIOT E MAIL:
info.astoria20@gmail.com
KONTAKT TEL.02/3110-566

ASTORIA - NEDVIZNOSTI
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
02/3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Apartment for rent MIDA complex Kompleks 0 МКД
 PREUBAV TROSOBEN STAN KAJ MIDA 300 ЕУР
STAN KAT OD KUKJA VO CRNICE SO 2 SPALNI 0 МКД
Nov stan vo Taftalidze 1 do gimnazija Nova 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information