Company ad Published: Mar 19 2016 11:03

IVECO 35 S 12 -08

EUR

Published: Mar 19 11:03
Views: 9
IVECO 35 S 12
2008 ГОД
Поминати километри 191 100 реални!!!
85 kw
2287 cm/3
седишта 3
носивост 1320 кг
централно заклучување со далечинско
електрика на прозори
електрично подесување на ретровизори
4 нови гуми
Возилото е во одлична состојба,
каросериски и внатречно, увезено е од Холандија со возење, купено од прв газда

ЦЕНА 8300 ЕУР + ДДВ
цената не е фиксна

Во секое време имаме на лагер повеке од 100 товарни и патнички возила.

Даваме возила на кредит преку HALL BANK и PROKREDIT BANKA, лизинг преку SPARCASE
Можност за плаќање со С-лизинг
За повеќе информации повелете посетете не на автоплацот во с. Кадрифаково близу Штип,
на сајтот на Авто Нико WWW.AUTONIKO.MK
или Јавете се на одговорното лице за продажба Игор 070 722 077
Link description

AUTONIKO

Продажба на сите видови 
лесни товарни(комбиња) возила и автомобили(коли)
со сопствен лизинг без камата
30% учество на 24 рати без камата,без жиранти
без банки,манипулативни и други скриени трошоци
Visit our store page

ул.„Гоце Делчев“ бр. 157 А

+38970722077

http://autoniko.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Продажба на сите видови 
лесни товарни(комбиња) возила и автомобили(коли)
со сопствен лизинг без камата
30% учество на 24 рати без камата,без жиранти
без банки,манипулативни и други скриени трошоци

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information