Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Dacia | Sandero

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 15:19 Store ,

DACIA SANDERO 1.2 16V NEUVEZUVANA

4 200 EUR

Year: 2015
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 09:57 , ,

Dacia Sandero 1.2 16v Full Oprema neuvezen -15

4 350 EUR

Year: 2015
Mileage: 70 000 - 74 999
19 Nov 12:31 Store , ,

DACIA SANDERO 1.4 TNG MOBIL STEF

2 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
13 Sep 09:48 , ,

Dacia Sandero STEPWAY 1.5 DCI -12

4 900 EUR

Year: 2012
Mileage: 100 000 - 109 999
19 Aug 22:58 ,

DACIA SANDERO

8 000 EUR

Year: 2016
Mileage: 0 - 4 999
03 Aug 21:18 ,

DACIA SANDERO 1.5 DCI

5 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 100 000 - 109 999
04 Jul 00:54 ,

NEW DACIA STEP WAY 1.0Benzine Automatik 26-11-2017

5 900 EUR

Year: 2017
Mileage: 25 000 - 29 999
02 May 14:46 , ,

DACIA SANDERO

Year: 2010
Mileage: 100 000 - 109 999
26 Mar 17:46 , ,

Dacia Sandero kako nova

4 400 EUR

Year: 2011
Mileage: 20 000 - 24 999
14 Feb 13:33 , ,

Dacia Sandero projdeni 22.322km neuvezuvana

4 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 20 000 - 24 999
To the top