Македонски | Shqip | English |

Sveti Nikole | Vehicles | Automobiles | Lancia | Delta

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


18 Feb 16:57 ,

LANCIA DELTA 1.9 MJTD TwinTurbo 16V

5 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
17 Feb 10:16 Store ,

Lancia Delta 1.6 multijet panorama moze i zamena

5 199 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2009
Mileage: 130 000 - 139 999
06 Nov 23:08 ,

Lancia Delta mnogu socuvano

6 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
24 Apr 01:32 , ,

Lancia Delta 1,6D 120ks - Najvisoko nivo na oprema

7 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
20 Apr 20:53 ,

Lancia Delta

5 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
24 Feb 11:36 ,

Lanica Delta 1.6 plin benzin

700 EUR

Year: 1996
Mileage: 120 000 - 129 999
06 Nov 23:49 ,

LANCIA DELTA 1.6 -12

8 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 110 000 - 119 999
06 Nov 13:42 ,

Lancia Delta 1.6 benzin plin

800 EUR Çmimi me zbritje

Year: 1996
Mileage: 120 000 - 129 999
31 Oct 09:28 , ,

LANCIA DELTA 1.4 T-JET -10

7 300 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
To the top