Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Avto plac MT AUTO

MT AUTO- најдобрите автомобили се кај нас!

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови.
(Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia)

12 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.
Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме.

Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на
Fecebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт: 076 877 333

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 83
Денес 07:01

BMW 320D 163KS NOV UVOZ -06 MT Auto

5 999 ЕУР

Денес 06:50

Bmw 120D 163ks perfektno 2005 MT Auto

4 800 ЕУР

Денес 06:46

Peugeot 207 1.4 90ks nova 2008 MT Auto

3 900 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации