Македонски | Shqip | English |

Allroad | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Audi , 36
Nissan , 1
Subaru , 1
14 Oct 15:56 , ,

AUDI A4 3.0 TDI - 15 ALLROAD

20 000 EUR

Year: 2015
Mileage: 170 000 - 179 999
10 Oct 03:43 Store ,

Audi Q7 3.0 TDI Allroad 4x4

13 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Sep 11:02 Store ,

Audi A6 ALLROAD QUATTRO 3.0TDI 240HP

11 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 250 000 - 299 999
28 Jul 11:29 , ,

Audi A6 allroad 2.5tdi full oprema

4 000 EUR

Year: 2001
Mileage: 25 000 - 29 999
15 Jul 10:35 ,

AUDI Q5 ALLROAD 2.0TDI 170ks F1 REG+SERV MAKSAUTO

Year: 2012
Mileage: 160 000 - 169 999
24 Jun 09:04 , ,

Audi A4 Allroad -14

19 350 EUR Намалена цена

Year: 2014
Mileage: 170 000 - 179 999
10 Jan 19:35 , ,

Audi A6 Allroad

7 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 300 000 - 349 999
07 Jan 11:57 ,

AUDI A6 ALLROAD limited 180PS

Year: 2002
Mileage: 250 000 - 299 999
13 Aug 13:06 , ,

Audi A6 allroad 2.5 tdi

3 300 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Jul 17:26 ,

Audi A6 allroad -11

13 800 EUR

Year: 2011
Mileage: 15 000 - 19 999
30 May 22:47 , ,

Audi a6 Allroad 4x4 2.5

3 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Dec 01:18 ,

Audi A6 allroad

11 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Dec 18:05 ,

Audi Allroad

3 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 140 000 - 149 999
17 Jan 01:32 , ,

Audi A6 Allroad

4 300 EUR

Year: 2002
Mileage: 25 000 - 29 999
21 Nov 13:50 ,

Audi A6 Allroad TDI 132KW 180KS Quattro extra cena

4 000 EUR Намалена цена

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Oct 13:11 ,

Audi A4 Allroad 3.0tdi

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
13 Sep 18:06 ,

Audi Allroad

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Aug 08:54 , ,

Audi A6 allroad

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
06 Jul 22:05 ,

Audi A4 3.0tdi allroad

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
02 Jul 16:44 ,

Audi A6

Year: 2003
Mileage: 25 000 - 29 999
03 May 14:00 ,

Audi A6 Allroad 2.5 TDi -01

5 700 EUR Намалена цена

Year: 2001
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Nov 15:13 ,

Subaru Impreza -07

6 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 85 000 - 89 999
30 Sep 01:45 ,

Audi Allroad 2.5 tdi quattro 180hp -01

Year: 2001
Mileage: 250 000 - 299 999
27 Jun 17:47 ,

Audi A6 -01

Year: 2001
Mileage: 65 000 - 69 999
07 Apr 11:25 , ,

NISSAN 350Z 3.5l V6 TUNIG FULL OPREMA -04

19 990 EUR

Year: 2004
Mileage: 100 000 - 109 999
25 Mar 18:17 , ,

Audi Allroad -04

Year: 2003
Mileage: 20 000 - 24 999
16 Mar 19:27 ,

Audi A6 Allroad -04

8 000 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
13 Mar 19:30 , ,

Audi A4 Allroad 2.0 TDI 170HK Proline

15 000 EUR Намалена цена

Year: 2011
Mileage: 170 000 - 179 999
11 Mar 15:28 , ,

Audi Allroad -07

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
10 Mar 00:45 , ,

Audi A6 Allroad 2.5 TDI -00

4 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
03 Mar 14:21 ,

Audi A6 -01

5 400 EUR

Year: 2001
Mileage: 250 000 - 299 999
01 Mar 13:57 ,

Audi A6 TDI Allroad- 04

6 200 EUR

Year: 2004
Mileage: 140 000 - 149 999
14 Jan 12:00 ,

Audi Allroad 2.5 TDI -04

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
12 May 12:22 , ,

Audi Allroad -04

6 300 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
28 Jan 19:08 , ,

Audi A6 2.5 allroad 4x4 -03

6 500 EUR

Year: 2003
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top