Македонски | Shqip | English |

Audi a2 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Opel , 141
Audi , 122
BMW , 50
Peugeot , 47
Ford , 37
Renault , 36
Citroën , 34
Seat , 24
Alfa Romeo , 23
Fiat , 22
Toyota , 10
Nissan , 6
Škoda , 6
Hyundai , 4
Kia , 4
Mazda , 3
Volvo , 2
Chevrolet , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Smart , 1
Today 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
Yesterday 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 20:06 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

5 150 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 20:05 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 799 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 14:54 Store ,

AUDI A2 1.4 -03

2 600 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 09:04 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 599 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 08:36 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000KM -15

10 599 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
22 Sep 18:54 Store ,

AUDI A5 2.7TDI EURO5 -09 ELIT AUTO

9 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Sep 18:23 Store ,

CITROEN C3 1.4HDI 2011GOD EURO5

5 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Sep 18:15 Store ,

VW GOLF GOAL 1.9TDI 105KS -06

4 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Sep 18:03 Store ,

VW GOLF 1.9TDI 105KS -08 ELIT AUTO

5 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
01 Sep 20:14 , ,

Audi A2 1.6 fsi zamena za SMART

2 600 EUR

Year: 2002
Mileage: 150 000 - 159 999
28 Aug 11:24 Store ,

Citroen C3 XTR 1.6HDi 90ks UNIKAT -07

3 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
09 Aug 19:48 Store ,

VW GOLF GTD 2.0TDI 170KS ELIT AUTO

9 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
09 Aug 19:16 Store ,

VW PASSAT 6 1,9TDI 105KS ELIT AUTO

4 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
09 Aug 18:25 Store ,

VW GOLF 1.9TDI 105KS -08 ELIT AUTO

4 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
09 Aug 18:25 Store ,

VW POLO 1.6TDI 90KS HIGHLINE 2010GOD

5 600 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
09 Aug 18:25 Store ,

SEAT LEON 2.0 TDI -11 GOD NAVIGACIJA

6 600 EUR

Year: 2011
Mileage: 120 000 - 129 999

  • Audi A2 во категорија Automobiles
  • audi a2 во категорија Vehicles
  • audi a2 во категорија Automobiles
  • Audi a2 во категорија Automobiles

To the top