Македонски | Shqip | English |

Clio | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Renault , 701
Opel , 113
Peugeot , 62
Audi , 55
BMW , 51
Ford , 46
Citroën , 34
Fiat , 32
Alfa Romeo , 23
Seat , 22
Hyundai , 7
Škoda , 7
Nissan , 6
Toyota , 5
Kia , 4
Mazda , 3
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
Daewoo , 1
Lada , 1
Lexus , 1
Zastava , 1
Yesterday 19:13 Store , ,

PEUGEOT 308 1.4 16V NOVO 64000km NOVO

4 419 EUR

Year: 2009
Mileage: 65 000 - 69 999
Yesterday 18:52 ,

RENAULT CLIO 1.2 Storia

2 290 EUR

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 17:42 Store , ,

SEAT IBIZA 1.2 NOVA 88000KM BENZIN PLIN

4 690 EUR

Year: 2011
Mileage: 85 000 - 89 999
Yesterday 17:23 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 17:22 , ,

Se prodava reno clio 1.5dci 2002god.

1 500 EUR

Year: 2002
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 15:54 ,

Reno clio 1.5 dci 2015

6 800 EUR

Year: 2015
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 13:30 ,

Renault Clio 3 UNIKAT 20th NAVI EURO5

Year: 2010
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 03:48 , ,

Renaul Clio 1.5 DCI 90HP

7 200 EUR

Year: 2016
Mileage: 70 000 - 74 999
Yesterday 00:12 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG. DO 09.2021G. - 12g.

8 990 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 00:12 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15g

11 900 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 00:05 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG. DO 09.2021G. - 12g.

8 990 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
26 Sep 23:59 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15g

11 900 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
26 Sep 11:25 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
25 Sep 15:11 ,

MOTOR ZA RENAULT CLIO 1.4

Year: 1998
Mileage: 110 000 - 119 999
25 Sep 09:36 , ,

Renault Clio 1.2i 75ks benzin i plin -09

3 750 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
24 Sep 10:38 , ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI -06 REGISTRIRANA

2 950 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
24 Sep 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
23 Sep 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 20:06 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

5 150 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 20:05 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 799 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Sep 14:42 Store ,

Renault Clio GT ESTATE 1.5dCi 75HP Prodaden

7 400 EUR

Year: 2017
Mileage: 140 000 - 149 999

  • clio во категорија Automobiles
  • clio во категорија Automobiles
  • Clio во категорија Automobiles
  • clio во категорија Automobiles
  • clio во категорија Automobiles
  • Clio во категорија Automobiles
  • Clio во категорија Automobiles
  • Clio во категорија Automobiles

To the top