Македонски | Shqip | English |

Golf 6 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

VW Volkswagen , 1510
Opel , 155
Audi , 106
Peugeot , 93
Ford , 76
BMW , 70
Renault , 56
Fiat , 46
Citroën , 45
Seat , 39
Alfa Romeo , 29
Toyota , 15
Mazda , 9
Nissan , 9
Škoda , 7
Kia , 6
Hyundai , 5
Volvo , 5
Chevrolet , 5
Honda , 4
Suzuki , 3
MINI , 2
Smart , 2
Lancia , 2
Lada , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Lexus , 1
Porsche , 1
24 Sep 10:38
Линк
,

VW Golf 6 1.6 TDI so 99 000km -10

8 200 EUR

Year: 2011
Mileage: 95 000 - 99 999
Yesterday 16:31
Линк
, ,

VW Golf 5 TDI -06 Trendline 77kw

4 700 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999

Today 09:11 ,

VW Golf 6 2.0 TDI Highline

8 400 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 08:41 , ,

GOLF.4.1.9.TDI.131.KS.6.BRZINI.01.OD.CH.NOV.FULL

2 999 EUR

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 08:33 , ,

VW GOLF 1 1.6 DIZEL -81

999 EUR

Year: 1981
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 01:56 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI -06

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 00:12 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15g

11 900 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 23:59 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15g

11 900 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 23:23 , ,

VW Golf 6 1.4

7 200 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 21:19 Store ,

VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6TDI 77KW 2010 GODINA

6 699 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 21:11 , ,

VW Golf 6 Karavan

8 300 EUR

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 17:30 , ,

VW Golf 5 4MOTION 4x4 1.9TDI

4 699 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 16:31 , ,

VW Golf 5 TDI -06 Trendline 77kw

4 700 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 14:54
Линк
, ,

SEAT LEON 1.2 TSI -13

8 290 EUR

Year: 2013
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 13:21 Store , ,

PEUGEOT 308 1.4 16V NOVO 64000km NOVO

4 419 EUR

Year: 2009
Mileage: 65 000 - 69 999
Yesterday 13:21 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 12:42 ,

GOLF 6 1.6TDI 105KS KS 2011 GOD HILINE - UNIKAT

1 EUR

Year: 2011
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 11:25 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
Yesterday 10:41 , ,

VW GOLF 6 1.6TDI -10 FULL OPREMA

5 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 10:00 Store ,

SEAT LEON 1.6 TDI 105KS STYLE -13 LIZING

9 700 EUR Намалена цена

Year: 2013
Mileage: 140 000 - 149 999
25 Sep 20:20 Store , ,

GOLF 6 1.6TDI TREND jimauto group

7 990 EUR

Year: 2011
Mileage: 95 000 - 99 999
25 Sep 20:13 Store , ,

GOLF 6 1.6TDI TREND jimauto group

7 990 EUR

Year: 2011
Mileage: 95 000 - 99 999
25 Sep 19:49 , ,

VW Golf 6 2.0

Year: 2010
Mileage: 15 000 - 19 999
25 Sep 19:48 , ,

VW PASSAT B6 2.0 TDI COMMON RAIL 08

4 990 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
25 Sep 16:23 ,

VW Golf 5

4 990 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999

  • Golf 6 во категорија Automobiles
  • Golf 6 во категорија Automobiles
  • golf 6 во категорија Automobiles
  • Golf 6 во категорија Automobile Parts and Equipment
  • Golf 6 во категорија Automobiles
  • golf 6 во категорија Automobiles
  • Golf 6 во категорија Automobiles
  • Golf 6 во категорија Automobiles
  • Golf 6 во категорија Vehicles
  • Golf 6 во категорија Automobiles

To the top