Македонски | Shqip | English |

X6 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

BMW , 121
Peugeot , 17
Renault , 15
Audi , 11
Opel , 8
Ford , 4
Nissan , 3
Fiat , 2
Seat , 2
Kia , 1
Mazda , 1
Porsche , 1
Toyota , 1
Today 07:22 , ,

VW Passat B6 2.0 TDI 8V Highline

6 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 07:07 ,

BMW F10 530D 245KS 8G INDIVIDUAL OPREMA -11 !

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 00:16 , ,

BMW X6 4.0

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 18:50 ,

AUDI A5 2.0TDI 177KS SPORTBACK FULL OPREMA -2012 !

Year: 2012
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 01:36 , ,

BMW X6

Year: 2011
Mileage: 15 000 - 19 999
23 Oct 18:32 ,

BMW X6 3.0D 245ks Sportpaket

36 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 150 000 - 159 999
22 Oct 18:18 ,

BMW 118 D Top Sostojba

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
20 Oct 09:28 Store , ,

BMW X6

30 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
19 Oct 22:39 ,

X6 M-PERFORMANCE

26 EUR

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
19 Oct 20:25 ,

BMW 525 tds Е39

1 500 EUR Намалена цена

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
18 Oct 19:36 Store ,

Bmw X6 , 3.5 X drive , moze i zamena

26 999 EUR

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
18 Oct 17:23 , ,

BMW X6 4.0 Diesel 2013 49.000km

40 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 50 000 - 54 999
15 Oct 19:15 Store ,

PEUGEOT 307 1.6HDI UNIKATNO -07

3 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
05 Oct 23:07 ,

BMW X6

1 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
14 Sep 13:55 , ,

BMW X6 -17

61 000 EUR

Year: 2017
Mileage: 65 000 - 69 999
13 Sep 21:00 , ,

BMW X6 d Xdrive 286 ks Bi turbo

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
10 Sep 10:32 Store ,

BMW X6 3.0D 235HP X-DRIVE SPORTLINE

25 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
04 Sep 19:55 , ,

SEAT LEON 1.6I 102KS 2008G

4 850 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
24 Aug 18:29 ,

BMW X6 -09 extra 93000km so servisna kniska

31 000 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 90 000 - 94 999
22 Aug 22:53 , ,

BMW X6 F16 -17 kupena od M KAR

79 999 EUR

Year: 2017
Mileage: 50 000 - 54 999
21 Aug 00:18 ,

Audi A6 2.0

6 599 EUR

Year: 2005
Mileage: 250 000 - 299 999
14 Aug 09:02 ,

BMW X6 -09

23 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 180 000 - 189 999
13 Aug 19:00 ,

Bmw X6 3.5d BiTurbo Xdrive 2009g TOP SOSTJBA CH

16 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
22 Jul 15:45 ,

BMW X6 M50d HAMANN

Year: 2011
Mileage: 100 000 - 109 999
20 Jul 00:13 ,

Bmw 730LD

2 450 EUR

Year: 2011
Mileage: 170 000 - 179 999
06 Jul 13:07 Store ,

BMW X6 3.5 xDrive -09

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
17 Jun 16:50 , ,

Se prodava BMW X6 2015

55 000 EUR

Year: 2015
Mileage: 140 000 - 149 999
17 Jun 02:03 ,

Se prodava BMW X6 -15

55 000 EUR

Year: 2015
Mileage: 140 000 - 149 999
16 Jun 15:38 ,

BMW X5 4x4 3.0 D -03

5 800 EUR

Year: 2003
Mileage: 300 000 - 349 999
09 May 00:48 , ,

BMW X6 3.0 Diesel XDrive

55 550 EUR

Year: 2015
Mileage: 25 000 - 29 999
29 Apr 22:09 ,

Bmw X5 3.0d avtomatik 2007god

14 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
11 Apr 15:49 ,

BMW X6 3.5D Xdrive 286ks

18 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:58 ,

BMW X6 40d

15 000 EUR Намалена цена

Year: 2011
Mileage: 250 000 - 299 999
21 Mar 08:13 ,

BMW X6

15 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 250 000 - 299 999
08 Mar 14:08 ,

Audi a4 2.0 -09

95 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
25 Feb 13:37 , ,

BMW X6 3.0 x drive

25 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
20 Feb 13:57 ,

BMW X6 3.0xdrive -12 redizajn

Year: 2012
Mileage: 110 000 - 119 999
06 Feb 18:29 ,

VW Passat b5 1.9tdi -98 81Kw 110hp

2 500 EUR

Year: 1998
Mileage: 300 000 - 349 999

  • X6 во категорија Automobiles
  • X6 во категорија Automobiles
  • X6 во категорија Automobile Parts and Equipment
  • X6 во категорија Automobiles

To the top