Македонски | Shqip | English |

bmw 120d | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

BMW , 92
Audi , 14
Peugeot , 14
Opel , 11
Ford , 5
Nissan , 5
Fiat , 4
Citroën , 3
Renault , 2
Toyota , 2
Mazda , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Yesterday 19:42 ,

BMW 120 D

5 990 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
17 Oct 17:40 ,

BMW 120d

5 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
17 Oct 15:30 Store ,

BMW 120D 163KS PERFEKTNO -05 MT Auto

4 999 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
16 Oct 23:15 ,

BMW 120d AUTOMATIC

5 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
14 Oct 11:34 Store ,

BMW 120d -06

5 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
13 Oct 19:20 ,

BMW 120D Automatic -07 Full Oprema

5 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
10 Oct 09:09 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

4 950 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
01 Oct 19:53 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 650 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
01 Oct 19:48 Store ,

BMW 320D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

5 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
18 Sep 19:40 ,

BMW 120D -10

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
28 Aug 11:24 Store ,

Citroen C3 XTR 1.6HDi 90ks UNIKAT -07

3 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
27 Aug 03:39 , ,

BMW 120D TwinpowerTurbo 2012/13god

13 000 EUR

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Aug 16:57 ,

BMW 120d Sport paket Registriraно

4 900 EUR

Year: 2005
Mileage: 160 000 - 169 999

  • bmw 120d во категорија Automobiles
  • bmw 120d во категорија Damaged Vehicles (for parts)

To the top