Македонски | Shqip | English |

mondeo | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Ford , 742
Opel , 76
Peugeot , 38
Audi , 35
BMW , 28
Citroën , 15
Fiat , 13
Seat , 11
Renault , 10
Toyota , 10
Mazda , 4
Nissan , 4
Škoda , 3
Chevrolet , 2
Honda , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Lancia , 1
23 Sep 16:36
Линк
,

Ford mondeo 2.0 TDCI 96KW

2 350 EUR

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999

Yesterday 14:27 Store , ,

PEUGEOT 308 1.4 16V NOVO 64000km NOVO

4 419 EUR

Year: 2009
Mileage: 65 000 - 69 999
Yesterday 14:26 Store , ,

SEAT IBIZA 1.2 NOVA 88000KM BENZIN PLIN

4 690 EUR

Year: 2011
Mileage: 85 000 - 89 999
Yesterday 14:26 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 14:21 ,

Ford Mondeo

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 12:01 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI

1 190 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 11:39 Store ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 11:39 Store ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 999 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 11:26 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG. DO 09.2021G. - 12g.

7 990 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 11:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15g

10 990 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 11:20 Store ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI.EURO 5.2010g.FULL.AVTO NIKI

4 890 EUR

Year: 2009
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 11:18 Store ,

VW PASSAT 1.9 TDI.REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 11:17 Store ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 999 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 11:16 Store ,

OPEL CORSA 1.0i BEN FULL PERFEKTNA -07 AVTO NIKI

2 600 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 11:14 Store ,

VW POLO 1.4 TDI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 40 000 - 44 999
Yesterday 11:13 Store ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI FULL PERFEKTNA -07 AVTO NIKI

3 590 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 11:06 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
27 Sep 16:24 , ,

Ford Mondeo

2 100 EUR

Year: 2003
Mileage: 30 000 - 34 999
27 Sep 12:51 ,

Ford Mondeo 2.0 -01

1 900 EUR

Year: 2001
Mileage: 20 000 - 24 999
27 Sep 11:40 Store ,

FORD MONDEO 1.5 ECOBOOST 160KS TREND -15

11 999 EUR

Year: 2015
Mileage: 95 000 - 99 999
27 Sep 11:01 , ,

Ford mondeo 1.8td

1 200 EUR

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Sep 21:36 Store ,

FORD MONDEO 2.0 TDCI moze i zamena

2 799 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
26 Sep 16:51 , ,

Ford mondeo prodavanje

5 999 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
24 Sep 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
23 Sep 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top