Македонски | Shqip | English |

passat | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

VW Volkswagen , 3299
Opel , 197
Audi , 103
BMW , 85
Peugeot , 82
Ford , 67
Renault , 59
Citroën , 49
Seat , 43
Fiat , 39
Alfa Romeo , 26
Toyota , 13
Škoda , 11
Hyundai , 10
Kia , 7
Chevrolet , 6
Honda , 6
Mazda , 6
Nissan , 6
Volvo , 3
Lancia , 2
Daewoo , 1
Dodge , 1
Jaguar , 1
Lada , 1
Lexus , 1
Rover , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
17 Sep 16:23
Линк
, ,

VW Passat karavan -06

4 990 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 02:10
Линк
,

VW PASSAT B7 -14

Year: 2014
Mileage: 160 000 - 169 999

Today 14:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 13:42 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 300 000 - 349 999
Today 11:49 ,

VW Passat -07

4 999 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 11:42 ,

VW PASSAT CC Full oprema

10 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 10:31 , ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 00:14 , ,

Volskwagen Passat B3 1.8 1997

600 EUR

Year: 1997
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 23:50 , ,

VW Passat

9 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 22:55 ,

VW Passat 2.0 Tdi -08 Common Rail

5 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 22:50 , ,

VW Passat -17

18 300 EUR

Year: 2017
Mileage: 40 000 - 44 999
Yesterday 21:45 ,

VW Passat 1.9 -03

3 550 EUR

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 21:37
Линк
, ,

Passat 2.0, 140HP DSG automatic

14 000 EUR

Year: 2015
Mileage: 60 000 - 64 999
Yesterday 21:17 , ,

VW Passat BlueMotion

6 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 20:46 ,

VW Passat 2.0 tdi -09

Year: 2009
Mileage: 0 - 4 999
Yesterday 20:40 Store ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NOV - 10.MT Auto

7 200 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 20:39 , ,

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 20:37 , ,

passat

17 800 EUR

Year: 2017
Mileage: 50 000 - 54 999
Yesterday 20:01
Линк
,

VW Passat B8 -15 Dizel

Year: 2015
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 19:48 , ,

VW PASSAT B6 2.0 TDI COMMON RAIL 08

4 990 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 19:46 , ,

VW Passat 1.9TDI, 131KS

3 000 EUR

Year: 2002
Mileage: 300 000 - 349 999

  • Passat во категорија Automobiles
  • Passat во категорија Automobiles
  • Passat во категорија Automobiles
  • Passat во категорија Automobiles
  • passat во категорија Automobiles
  • Passat во категорија Automobiles
  • passat во категорија Automobiles
  • passat во категорија Automobiles
  • Passat во категорија Automobiles
  • Passat во категорија Automobiles

To the top