Македонски | Shqip | English |

polo | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

VW Volkswagen , 1578
Opel , 198
Peugeot , 101
Audi , 95
BMW , 73
Ford , 71
Renault , 61
Citroën , 49
Fiat , 47
Seat , 41
Alfa Romeo , 29
Toyota , 15
Nissan , 11
Škoda , 9
Kia , 7
Chevrolet , 5
Honda , 5
Hyundai , 5
Volvo , 3
Jeep , 2
Lancia , 2
Mazda , 2
Daewoo , 1
Lada , 1
MINI , 1
Smart , 1
18 Sep 08:27
Линк
, ,

VW Polo 1.2 -14 Neuvezena so Servisna kniska

6 050 EUR

Year: 2014
Mileage: 130 000 - 139 999
14 Sep 18:07
Линк
,

Volkswagen Polo

3 200 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999

Today 05:32 ,

VW POLO 1.4 TDI

1 650 EUR

Year: 1998
Mileage: 0 - 4 999
Yesterday 23:05 ,

VW POLO

3 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 21:52 , ,

VW Polo

3 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 18:44 ,

VW Polo 1.2 TDI

5 800 EUR

Year: 2013
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 17:39 , ,

VW Polo cllasic

Year: 1997
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 13:42 ,

VW POLO 1.2 ODLICEN

2 499 EUR

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 13:29 Store , ,

LANCIA YPSILON 1.3M JET 90KS PERFEKTNA

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 11:34 Store ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 11:32 Store ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI FULL EURO 5 -11 AVTO NIKI

4 490 EUR

Year: 2009
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 09:35 Store , ,

VW Polo 1.4tdi AutoMilano 6meseci garancija

3 850 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 09:33 Store , ,

VW Polo 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

6 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 09:08 Store , ,

PEUGEOT 308 1.6 UNIKAT UVOZ GERMANIJA

4 750 EUR

Year: 2009
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 08:49 Store ,

VW POLO 1,6 TDI 75 KS 2010 EKSTRA !

5 450 EUR

Year: 2010
Mileage: 120 000 - 129 999
Yesterday 08:46 Store ,

VW POLO 1,6 TDI 75 KS 2010 EKSTRA !

5 450 EUR

Year: 2010
Mileage: 120 000 - 129 999
18 Sep 23:54 ,

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
18 Sep 21:08 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 799 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
18 Sep 19:50 ,

Polo 1.2 TSI 105 KS DSG 2011g

7 200 EUR

Year: 2011
Mileage: 120 000 - 129 999
18 Sep 09:30 Store ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI FACE UNIKAT -07 AVTO NIKI

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
18 Sep 08:27 , ,

VW Polo 1.2 -14 Neuvezena so Servisna kniska

6 050 EUR

Year: 2014
Mileage: 130 000 - 139 999
18 Sep 00:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 55 000 - 59 999
17 Sep 13:53 ,

VW Polo -08

3 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
17 Sep 10:51 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
17 Sep 10:30 Store ,

VW POLO 1.4 TDI 80 KS 173000 KM -08 MT Auto

3 699 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
17 Sep 09:37 , ,

VW Polo 1.4 TDI -07 perfektno

3 600 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999

Слични пребарувања

polo Polo Polo polo Polo Polo Polo polo polo polo

To the top