Македонски | Shqip | English |

rent a car | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Fiat , 4
Citroën , 2
Ford , 2
Opel , 2
Seat , 2
Suzuki , 2
Audi , 1
BMW , 1
Chevrolet , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Toyota , 1
12 Oct 10:45 Store ,

Opel Vivaro 8 plus 1 rent a car

81 EUR / daily

Year: 2017
Mileage: 50 000 - 54 999
12 Oct 10:35 Store ,

VW Passat -15 rent a car

77 EUR / daily

Year: 2017
Mileage: 50 000 - 54 999
12 Oct 10:25 Store ,

Citroen Berlingo -15 rent a car

47 EUR / daily

Year: 2018
Mileage: 50 000 - 54 999
12 Oct 10:25 Store ,

Fiat Linea -16 rent a car

43 EUR / daily

Year: 2018
Mileage: 50 000 - 54 999
12 Oct 10:25 Store ,

Ford Focus -17 rent a car

51 EUR / daily

Year: 2017
Mileage: 50 000 - 54 999
12 Oct 10:15 Store ,

Chevrolet Spark -18 rent a car

30 EUR / daily

Year: 2018
Mileage: 50 000 - 54 999
12 Oct 10:15 Store ,

Great Wall Voleex -16 rent a car

34 EUR / daily

Year: 2016
Mileage: 50 000 - 54 999
12 Oct 10:15 Store ,

Skoda Fabia rent a car

34 EUR / daily

Year: 2017
Mileage: 50 000 - 54 999
29 Sep 13:14 Store ,

Rent a car Suzuki Grand Vitara

1 470 MKD / daily

Year: 2017
Mileage: 55 000 - 59 999
29 Sep 13:10 Store ,

Rent a car VW POLO 1.6 TDI

1 470 MKD / daily

Year: 2016
Mileage: 55 000 - 59 999
29 Sep 12:50 Store ,

Rent a car VW Golf Caravan

1 470 MKD / daily

Year: 2018
Mileage: 55 000 - 59 999
29 Sep 12:50 Store ,

Rent a car VW Golf

1 470 MKD / daily

Year: 2017
Mileage: 55 000 - 59 999
29 Sep 12:50 Store ,

Rent a car Seat Ibiza ST Caravan

1 470 MKD / daily

Year: 2017
Mileage: 55 000 - 59 999
29 Sep 12:46 Store ,

Rent a car Hyundai i30

1 470 MKD / daily

Year: 2017
Mileage: 55 000 - 59 999
29 Sep 12:33 Store ,

Rent a car Fiat Tipo

1 470 MKD / daily

Year: 2017
Mileage: 55 000 - 59 999
29 Sep 12:33 Store ,

Rent a car Seat Toledo

1 292 MKD / daily

Year: 2017
Mileage: 55 000 - 59 999
29 Sep 12:26 Store ,

Rent a car Kia Ceed

1 292 MKD / daily

Year: 2017
Mileage: 55 000 - 59 999
29 Sep 12:29 Store ,

Rent a car Fiat Sedici

1 292 MKD / daily

Year: 2017
Mileage: 55 000 - 59 999
29 Sep 12:29 Store ,

Rent a car Suzuki Sx4

1 292 MKD / daily

Year: 2017
Mileage: 55 000 - 59 999
29 Sep 12:17 Store ,

Rent a car Citroen C1

1 131 MKD / daily

Year: 2017
Mileage: 55 000 - 59 999
26 Apr 12:55 Store , ,

RENT A CAR UP & GO

Year: 2010
Mileage: 90 000 - 94 999
27 Jun 12:16 ,

Mercedes E 200 rent a car

Year: 1999
Mileage: 180 000 - 189 999
22 Nov 16:54 ,

Fiat Grande Punto -08

2 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
14 Aug 23:30 ,

Rent a car - Auto Sport BMW 530 -00

Year: 2000
Mileage: 120 000 - 129 999
03 Sep 09:12 Store ,

STI Rent a car

Year: 2009
Mileage: 80 000 - 84 999
To the top