Македонски | Shqip | English |

vespa gts | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Motorcycles (over 50cc)

Piaggio , 4
Vespa , 3
24 Aug 21:19 ,

vespa gts super 300 hpe

5 200 EUR

Year: 2020
10 Aug 18:38 ,

Vespa 125ie -11

2 850 EUR

Year: 2011
16 May 16:38 , ,

Piaggio Vespa GTS 300 2015

3 300 EUR

Year: 2015
To the top