Published: Aug 29 2023 08:45

Се издава наместен стан во центар на Прилеп

EUR

/ monthly
Published: Aug 29 08:45
Views: 10
Се издава наместен стан во центар на Прилеп. Станот се наоѓа во девет катницата, целосно е реновиран, има спална, дневна, кујна и бања.
Станот се издава на подолг период.
Станот е слободен од 15ти Октомври.
Информации на 071 278 584
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
10
076315456

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information