Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Real estate | Apartments

Skopje , 45583
Ohrid , 1120
Bitola , 924
Štip , 557
Gevgelija , 239
Tetovo , 185
Kumanovo , 172
Strumica , 161
Prilep , 157
Прикажи ги сите

Today 21:13 , ,

Se izdava stan vo Gjorce Petrov

9 000 MKD / monthly

Number of rooms: 2
Area: 40
Today 21:12 , ,

Se izdava prazen stan vo Naselba Aerodrom

150 EUR / monthly

Number of rooms: 2,5
Area: 60
Today 20:41 , ,

Izdavam dvoipolsoben stan sproti Tri Biseri

200 EUR / monthly

Number of rooms: 2,5
Area: 60
Today 20:39 , ,

Se izdava dvosoben stan

Number of rooms: 2,5
Area: 50
Today 20:37 , ,

Se izdava dvosoben stan pozadi Poliklinika Idadija

250 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Today 20:20 , ,

SE IZDAVA STAN 62M2 VO CENTAR

Number of rooms: 3,5
Today 20:02 , ,

Nov stan

260 EUR / monthly

Number of rooms: 2,5
Today 19:59 ,

Se izdava LUX stan vo VERINA

1 MKD / monthly

Number of rooms: 3
Area: 180
Today 19:48 , ,

Se izdava namesten stan Kisela Voda 80m2

Number of rooms: 3
Area: 80
Today 19:42 ,

APARTMAN VO OHRID

Number of rooms: 2
Area: 40
Today 19:26 , ,

Kratok Prestoj SHORT STAY

20 EUR / daily

Number of rooms: 2,5
Area: 80
Today 19:21 , ,

Se izdava stan od 60m2 pozadi Ramstor

300 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Area: 60
To the top