Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava ednosoben stan pozadi Tobako 2

190 EUR /monthly

For rent by: Oliver 18 Apr 19:52 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се издава нов еднособен стан на 5ти кат во зградата позади Тобако 2 во Аеродром. Станот е комплетно опремен, има централно греење и ниски режиски трошоци. Истиот не поседува паркинг простор.
Една кирија депозит.
Без агенции!
Leaflet
To the top