Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN TROSOBEN STAN

250 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ЛИДЕР 11 Sep 19:19 Log into the company to make changes
Leaflet
ЛИДЕР
SE IZDAVA STAN POZADI TRI BISERI 200 ЕУР
816M2 PLAC G.LISICE 45 ЕУР
STAN 58m2 KISELA VODA 45 000 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN POZADI UNIVERZALNA 71M2 VTOR KAT 1 180 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
About the Residence
SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN TROSOBEN STAN LOCIRAN VO OSTROVO VO BLIZINA NA RED KAFE, SO POVRSINA OD 68M2, RASPOLAGA SO DNEVEN PRESTOJ, DVE SPALNI SOBI, ODVOENA KUJNA, TRPEZARIJA, BANJA, DVA BALKONI, SO CENTRALNO GREENJE
POVEKE INF NA 078/267-327
ЛИДЕР
Посредување и стручни совети во недвижности од сите видови (станови,куќи,вили,земјиште....)Купување и продажба на сите видови на недвижен имот кои се дел од нашата понуда. Изнајмување на станови,куќи и деловни простории. Ви обезбедуваме квалитетна и безбедна услуга заедно со нашите надворешни партнери (добивање бесплатен стручен правен совет, понуда на најповолен станбен кредит, решавање на имотно-правна документација....). Со нас добивате бесплатно фотографирање на недвижниот имот,маркетинг и рекламирање на имотот од страна на стручни агенти, проверка на фактичка и правна состојба, комплетирање на документација потребна за продажба. Со Лидер агенција за недвижности-Скопје, добивате ваш личен водич во недвижниот имот кој нуди професионална,сигурна,безбедна,квалитетна, и брза реализација.
Visit our store page
Митрополит Теодосиј Гологанов бр.40 лок.1 Show on the map
078-439-120
Leaflet
ЛИДЕР
CETVOROSOBEN STAN VOENI KULI AERODROM 89 000 ЕУР
SAMOSTOJNA KUKA VO GORCE 2 MOZE I ZAMENA 140 000 ЕУР
SE IZDAVA NOV TROSOBEN POZADI UNIVERZALNA -
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 290 ЕУР
To the top