Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava nova namestena garsonjera vo Aerodrom

200 EUR /monthly

For rent by: Јулијана 06 Jun 13:31 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
Се издава гарсоњера во нова градба на Адора во Ново Лисиче (последна 5ка). Гарсоњерата е на 2ри кат, целосно опремена, со клима и можност за вклучување на парно греење. За повеќе информација слободно јавете се на 070333680 или на viber +1 708 543 0813. Се издава за минимум година со договор. Можност за пониска кирија за подолг период.
Јулијана
070333680
Leaflet
To the top