Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Star Aerodrom

220 EUR /monthly

For rent by: Aleksandra 31 Jul 11:53 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се изнајмува стан 62 m2, новоградба, Стар Аеродром, во близина на училиштето Блаже Конески, празен, со две купатила и две спални соби, со гаражно место и подрум од 11 m2. Станот е на втори спарт и е погоден за семејство или за деловен простор. Веднаш вселив.
Цена: 220 ЕУР
Aleksandra
078475103
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information