Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Се издава опремен стан 43 м2 со паркинг во Аеродро

220 EUR /monthly

For rent by: Igor 04 Oct 11:39 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се исдава Стан во новите згради на Настел кај кај Воен Базен, станот е на 3-ти спрат и е со источна ориентација, опремен е со Кујна,
Дневна, Трпезарија, Спална со лежај за двајца, Клима, Централно Парно Греење, Кабловска со интернет. Исто така станот поседува и Паркинг место во зградата и е идеален за млади брачни парови или за помали семејни домакинства.
.
Информации на 071361159
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information