Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Brand new one bedroom apartment in Debar Maalo

270 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижности КОДЕКС 12 Nov 14:41 Log into the company to make changes
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Nov stan  51m2 vo D.Maalo so 2 spalni 57 000 ЕУР
DUKAN na klinicki centar 200 ЕУР
Se izdava namesten stan so 1 spalna vo Karposh 1 230 ЕУР
LUKSUZEN STAN CENTAR vo blizina na GRADSKI PARK 93 000 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Се изнајмува стан од 50м2 во Дебар Маало со посебна спална соба. Станот е нов, невселен во зграда од 2020 година. Се наоѓа на 2ри кат од 5(со лифт) Станот се изнајмува пoлунаместен ( во станот има клима и кујна) Станот гледа е со источна ориентација и има отворен поглед што е реткост за самата локација, со самиот стан доаѓа и подземен паркинг простор. Тип на греење: со клима инвертер или панели на струја. Станот е погоден за канцелариско работење но и за семејно домување.


One-bedroom apartment 50m2 available to rent in One of the most vibrant, yet peaceful districts in Skopje, Debar Maalo. It Is located in a newly constructed (2020) 5 story flat, with no previous tenants. Positioned on the second floor with an elevator access. The arrangement follows one big living room, a balcony with an exceptional open view, one bathroom, a brand new kitchen, air coinditioner, a bedroom and a parking spot under the building.The cooling and heating systems rely on air conditioning or with panels that can be plugged in with electricity. The apartment is both adequat for families or as an bussines office.
The price for renting is 270 eur per month

Code: 12090

Агенција за недвижности КОДЕКС
Real estate agency Kodeks
Contact:
02 3246 245, 078 427 007
[email protected]
Агенција за недвижности КОДЕКС
Кодекс - агенција за недвижности, кои имаат свој кодекс кога се работи за недвижности. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини кои одговараат на вашите потреби. Погледнете ја нашата понуда, за издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, но и други локации низ државава. Нудиме недвижнини за лични потреби, но и за деловни цели. - Земјиште во близина на Демир Хисар погодно за секаков вид на бизнис - Нов стан во Козле кај Макпетрол - Издавање на стан во Влае - Издавање на реновиран стан во Ѓорче - Нови станови во Автокоманда - Нови станови во Кисела Вода Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Кодекс- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ви предлагаме од наша страна, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Она што не прави по различни е тоа дека најбрзо организираме посета на недвижнините за кои сте заинтересирани, и се трудиме да ги заштититме вашите средства и вашата инвестиција. Со детално испитување на имотот од можна хипотека, нерегулирана сопственост, забрана за оттуѓување, времена мерка за недозволена продажба, купување на веќе продаден стан и многу други опасности кои не сте во можност да ги откриете. Преку нас може лесно да стигнете до посакуваната цел. Ние сме овластени за посредување на станбени кредити преку „Стопанска банка“. Од наша страна Ви помагаме од првичниот момент на апликација за кредит до крајната цел реализација. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и ние да ја комплетираме постапката за Вас!
Visit our store page
Багдатска бр 18/1/3 Show on the map
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information