Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Odlicen stan pod naem Centar Nice apt for rent Cen

0 MKD

Company advertisement For rent by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 16 Oct 09:51 Log into the company to make changes
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Luksuzen stan od 69m2 vo Centar 0 МКД
Nov 3 soben luksuzno opremen stan vo Centar 0 МКД
Se izdava stan bul Mitropolit Teodosij Gologanov 0 МКД
TOP STAN VO KARPOSH 44M2 400 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Шифра 17276
Се изнајмува комфорен и комплетно наместен стан од 65м2, на 1 кат во Центар, во близина на католичка црква. Станот има дневна соба со кујна, 1 спална соба, 1 купатило и 2 балкона. Цена 320 Евра/месечно
Контакт 071/271-271
Асторија недвижности
Code 17276
Comfortable and completely furnished apartment for rent in Centar near the catholic church. The apartment has 65m2 of living space, on the 1st floor, it has a living room with kitchen, 1 bedroom, 1 bathroom and 2 balconies. Price 320 Euros/month.
Contact 071/271-271
Astoria real estate
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/271-271 02/3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Stan od 50m2 vo Karposh 250 ЕУР
Stan od 93 m2 vo Taftalidze 0 МКД
Izdavame nov stan od 40m2 so 1 spalna TOP cena 0 МКД
Celosno opremen stan 59m2 vo Kisela Voda 63 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information