Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ KATOLICKA CRKVA

For rent by: САНДРА 20 Jun 15:11 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
Се издава убаво наместен стан кај Католичка црква .Станот е на 2 кат и е комплетно уреден за живеење. Зградата е понова градба 2011 год. Станот поседува дневна, со кујна и трпезарија, мал балкон, мало претстобје, комплет купатило и голема спална соба. Станот ги има сите неопходни елементи , бела техника како и клима уред. Приклучен е на централно парно греење. Ориентација на север поради што е мирен . Погоден е за млади брачни парови и мали семејства. Вселив е од 1 Август 2019 год.
САНДРА
070 634 122
Leaflet
To the top