Published: Nov 27 2023 05:07

Se izdava nov prazen 3 soben stan vo Centar / Debar Maalo

Published: Nov 27 05:07
Views: 20
Се издава нов трособен стан во Дебар Маало до Партизанска. Има две спални соби, голема дневна соба со трепезарија, кујна и балкон со отворен поглед. Кујната е нова опремена со бела техника. Има резервирано гаражно паркинг место.
Одговара како за канцелариско работење така и за живеење.
Цена по договор
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
20
070200300

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information