Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava ubavo namesten stan vo Kapistec

380 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ДОМ ДИЗАЈН 16 Jun 15:07 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Trosoben stan so moznost za cetvorosoben 97m2 Centar 0 ЕУР
Se izdava ubavo namesten stan vo Taftalige 1 0 МКД
Trosoben stan vo Kisela Voda 0 ЕУР
Trosoben stan vo Karpos 4 72 000 ЕУР
Се издава убаво наместен 3собен (две спални соби) во Капиштец, на мирна локација, целосно опремена кујна, широка дневна со трпезарија, купатило и гостинско ВЦ, обезбедено паркинг место во гаража, со греење на градско парно и клима уред.

Шифра: 24064
Контакт: 078/339-365, Димитар
email: broker2@dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 365
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
PLAC ZA KUKA VO VOLKOVO 0 МКД
Se izdava odlicno opremen stan 250 ЕУР
SE IZDAVA STAN NA VODNO-PANORAMA 90m2 450 ЕУР
Stan vo Taftalidze 1 500 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information