Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva polunamesten stan na Vodno

1 200 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Home International 09 Sep 08:16 Log into the company to make changes
Home International
Se iznajmuva stan vo Karpos 2 200 ЕУР
Stan od 42m2 vo Karpos 0 МКД
Се изнајмува стан во Центар 320 евра 320 ЕУР
Magacin vo Lisice kaj rampata 0 МКД
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Станот се наоѓа на убава локација со прекрасен поглед кон градот од сите соби.. Во близина имате тениски терени, супермаркет и најважно од се ке дишете чист воздух
Home International
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија? Вие сте на вистинското место! Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле ! Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом. Контакт :070 323 154
Visit our store page
Show on the map
070323154
Home International
070323154
Home International
Nov stan vo Centar 64 000 ЕУР
Stan od 89m2 kaj Univerzalna sala 1 150 ЕУР
Se izdava namesten stan kaj Univerzalna 220 ЕУР
Stan na Vodno 173m2 1 100 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information