Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gjorce

190 EUR /monthly

For rent by: Miki 27 May 09:58 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се издава нова, модерно уредена гарсоњера од 40м2 на први спрат со целосно нов намештај и нова бела техника,греење со клима-инвертер,голем 42" телевизор, 2 (два) троседи на спуштање удобни за спиење (200cm X 160cm)
Има и посебен ходник со гардеробер за чевли.

Станот е слободен од 5ти Јуни. Се издава само на подолг период (подолго од 12 месеци)

Зградата се наоѓа на крај на Порта Влае и на почетокот на Ѓорче Петров на самиот Булевар Партизански Одреди.

Во зграда има големи маркети, Стокомак, Кипер, Аптека и сл. а во околина од 20м има Тинекс, Кам, СП, многу голем пазар, многу голем парк, голема државна поликлиника, црква, автобуски постројки до зградата и сл.
Има и бесплатен голем паркинг
Стнот се издава само за подолг период (12 месеци или подолго)
Контакт 070200286
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information