Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Hrom

For rent by: Tomislav 19 Jun 19:50 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се издава / изнајмува стан во населба Хром, Скопје.
Станот е 2 собен, со површина од 50 м2, има кујна, дневна со трпезарија, спална, купатило и тераса.
Кујната е опремена со машина за миење садови, аспиратор, шпорет (рамна плоча и рерна) и фрижидер.
Станот има плакари во сплана.
Има тераса.
Зградата има сопствен паркинг простор .
Греењето е со парно, централно на БЕГ, месечната сметка за парно е околлу 1.100,оо денари.

Tomislav
070 454 150
Leaflet
To the top