Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Kozle

380 EUR /monthly

For rent by: Ана Софијанова Стојчевска Yesterday 12:12 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ана Софијанова Стојчевска
071395461
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
Се издава наместен стан во Козле на површина од 80м2 со три спални соби, подрум и две гаражни места. Станот е во мала зграда со 7 станови со лифт на меѓуспрат. Станот е во одлична состојба со сочуван и модерен мебел (Кожна гарнитура, кујна со висок сјај бела, две детски соби од кои едната е целосно опремена)
Посебна напомена: Станот до сега не бил изнајмуван и би бил вселив од 01.09.2019 година.
Ана Софијанова Стојчевска
071395461
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information