Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Beautiful sunny luxurious apartment with rooftop

0 MKD

Company advertisement For rent by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 17 Oct 17:37 Log into the company to make changes
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Se izdava lux stan vo Centar 0 МКД
Apartment in Center close to Holiday Inn 0 МКД
BRAND NEW APARTMENT FOR RENT 0 МКД
KANCELARII STAN VO CENTAR KAJ SOBORNA 0 МКД
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Beautiful, sunny, luxurious apartment with rooftop garden
Located in a peaceful area, next to the Skopje City Park, this is a luxuriously furnished 80 m2 apartment, on a top floor of a three-floor building, with beautiful 70 m2 roof-top terrace garden with built-in barbecue space and a conservatory. The unit features spacious 30 m2 living area, a kitchen with dining area and separate kitchen for the terrace. The apartment includes ample closet space, with separate utility room. It also has an allocated parking space.
Lease price includes electricity, water, central heating, cable TV (Max TV), optic fiber internet and weekly cleaning services.
1350 EUR per month

Contact tel. 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/333-3361, 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Iznajmuvame prekrasen stan vo Crnice so 2 spalni 0 МКД
EXCELLENT HOUSE FOR RENT IN TAFTALIDZE 0 МКД
ODLICEN STAN VO CENTAR 0 МКД
DELOVEN OBJEKT KANCELARII SO MAGACIN I HALA 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information