Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Izdavanje garsonjera vo Kisela Voda Rampa od 28m2

Company advertisement For rent by: Урбан Дом 03 Jul 10:16 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Се издава наместена гарсоњера од 28м2 во Кисела Вода на стара рампа со централно греење+клима.
Урбан Дом
Агенцијата за недвижности Урбан Дом посредува при склучување на договори за купопродажба и издавање на станови, куќи, деловни простори и плацови за градба на семејни куќи,стамбени згради, викендици и деловни објекти.
Visit our store page
Сава Ковачевиќ бр. 1 Show on the map
078253411
http://www.urbandom.com.mk/
Урбан Дом
078253411
Leaflet
To the top