Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - БАРАМЕ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2

200 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 21 May 20:55 Log into the company to make changes
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности:
Бараме стан за изнајмување за сместување на клиенти(постари лица) за период од 1 година.

Потребно е станот да е со 1 спална соба и со површина од 35-50м2. Може празен или наместен стан.

Посакувани локации: Тафталиџе 2 околу Гоце Делчев,Реплек, последна 24-ка или кај ОУ.Братство како и Влае - позади Тинексот


Контакт телефони:
02/ 321 30 80
078/ 433 -337
071/ 304-242

Целосната понуда можете да ја погледнете на долунаведениот линк:
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Visit our store page
ул. Петар Поп Aрсов бр. 40-1/10 Show on the map
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information