Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Odlicna garsonjera vo Novo Lisice

0 MKD

Company advertisement For rent by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 07 May 14:23 Log into the company to make changes
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Stan vo centar kaj Dom na gradeznicite 0 МКД
Odlicen deloven prostor kancelarii vo Debar Maalo 0 МКД
LUX STAN VO CENTAR PLOSTAD 1 100 ЕУР
SE KUPUVA BARAKA VO TAFTALIDZE 1 0 МКД
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
izdavame odlicna garsonjera vo Novo Lisice Reonski Centar, so povrsina od 28m2. Stanot e na prizemje so dvor, kompletno opremen. Cena 220 evra + mesecni trosoci.

Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Nov stan od 57m2 vo n Taftalidze1 namesten 0 МКД
Stan so edna spalna vo Centar 0 МКД
Se izdava super stan vo Centar 45 m2 280 ЕУР
Deloven prostor kancelarii vo Centar od 107 m2 0 МКД
To the top