Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA UBAVO OPREMEN TRISOBEN STAN NA VODNO

0 MKD

Company advertisement For rent by: НЕДВИЖНОСТИ 16 Sep 11:26 Log into the company to make changes
ЕВ.БРОЈ 5812
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА МНОГУ УБАВО ОПРЕМЕН ТРИСОБЕН СТАН ВО КУЌА НА ВОДНО ОД 70М2,СТАНОТ Е НА 1 КАТ СО ОБЕЗБЕДЕНО ПАРКИНГ МЕСТО,ГОЛЕМА ТЕРАСА СО УБАВ ОТВОРЕН ПОГЛЕД КОН СКОПЈЕ,СОСТВЕНО ГРЕЕЊЕ.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ЕВ.БРОЈ 5812
КОНТАКТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Kuka novogradba vo Nerezi 0 МКД
Deloven prostor vo Kapistec 200 ЕУР
SE IZNAJMUVA NAMESTENA GAROSNJERA N LISICE 0 ЕУР
SE IZDAVA OPREMEN STAN  SO TRI SPALNI AERODROM 300 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information