Company ad Published: Jun 23 2022 12:40

Se iznajmuva prazna kuka na Vodno

EUR

/ monthly
Published: Jun 23 12:40
Views: 327
se iznajmuva kuka na vodno 160 m2 na dva kata i dvorno mesto 250m2
kukata ima samo opremena kujna, i se izdava prazna , greenjeto e sopstveno, ima dvorno mesto 250 m2, so letna kujna plus
#cena 730 eur
070 825 500

070 825 500
070 825 500
novusagency@yahoo.com
Link description

Агенција за недвижности - "NOVUS"

Желбите на продавачите и купувачите 
се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции .....

 ваша  
"Агенција за недвижности"NOVUS"
    ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА
Visit our store page

Скопје

070825500

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Желбите на продавачите и купувачите 
се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции .....

 ваша  
"Агенција за недвижности"NOVUS"
    ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА
Скопје 070825500

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information