Company ad Published: Nov 12 2021 07:52

Se izdava stanbeno deloven prostor 85m2 vo Porta Prolet Stip

EUR

/ monthly
Published: Nov 12 07:52
Views: 929
ИЗДАВАМ или ПРОДАВАМ, НОВ, Станбено-Деловен простор во зграда ПОРТА ПРОЛЕТ на 4-ти кат со поглед кон центарот на ШТИП и река Отиња.
85m2 со 3 соби (сите со поглед напред кон реката), 2 купатила, 2 тераси (идентични по големина) + остава. Централна клима во секоја просторија (ладење и греење).
Идеален простор за повеќе дејности...

Цена по договор.
Link description

Mediteran - Turisticka Agencija

Super Solucii za Avtobuski bileti vo Cela Evropa...
Super Solucii za Avio bileti za cel svet...
Organizirani poseti na Saemi...

Aranzmani Leto 2011... vo prodazba.
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Super Solucii za Avtobuski bileti vo Cela Evropa...
Super Solucii za Avio bileti za cel svet...
Organizirani poseti na Saemi...

Aranzmani Leto 2011... vo prodazba.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information