Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Ekskluzivni stanovi vo Ohrid

0 EUR

For sale by: Благојче Веселиноски 28 Feb 18:29 Delete, Edit or Renew Your Ad
Благојче Веселиноски
070269493
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
Location
Ohrid
Се продаваат 2 ексклузивни станови и тоа стан на второ ниво високо приземје од 54 м2 со сопствен двор од 77м2 м2
И стан на второ ниво високо приземје од 65м2 .
Двата стана ако се купат заедно и се спојат со врата испред се добива прекрасен добива прекрасен четворособен стан со двор и голема интима,,како куќа".

Становите се ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ со чист ИМОТЕН ЛИСТ на 5 км од Охрид , одма на 50 м од хотел Лаки Спа и хотел Гранит.
Становите се со поглед према езерото и стариот дел од градот Охрид.

Градени се по најдобрите нови трендови во градежништвото


Тел. 070 269 493 Благојче

https://photos.app.goo.gl/GviB1iqkumQUSsRo8
https://photos.app.goo.gl/FXD2qgMn71zzCY5dA
https://photos.app.goo.gl/X6QvnewZnHEf3nzz9
Благојче Веселиноски
070269493
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information