Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Real estate | Apartments

Skopje , 34794
Ohrid , 2090
Bitola , 922
Tetovo , 693
Kumanovo , 574
Gostivar , 545
Štip , 377
Struga , 278
Strumica , 194
Прикажи ги сите
07 Aug 12:51
Линк
, ,

Се продава нов стан на Водно

84 000 EUR

Number of rooms: 3
Area: 60
Yesterday 00:10
Линк
,

Stan od 53m2 vo Bitola

34 000 EUR

Number of rooms: 3

Today 02:53 , ,

Stan vo Topansko Pole

60 000 EUR

Number of rooms: 3
Today 02:48 , ,

Namesten stan vo Centar

76 000 EUR

Number of rooms: 2
Yesterday 23:50 , ,

Dvosoben stan vo Taftalidze

48 000 EUR

Number of rooms: 2
Yesterday 23:45 , ,

Stan vo Karpos od 71m2

85 000 EUR

Number of rooms: 2
Yesterday 23:42 , ,

Stan 76m2 vo Aerodrom

67 500 EUR

Number of rooms: 3
Yesterday 23:11 , ,

Namesten stan vo Centar

76 000 EUR

Number of rooms: 2
Yesterday 22:49 , ,

Stan vo Karpos

1 250 EUR

Number of rooms: 4
Yesterday 22:49 , ,

Stan od 114m2 vo Micurin itno

82 000 EUR

Number of rooms: 3
Area: 110
Yesterday 22:29 , ,

Renoviran stan vo Cair

57 000 EUR

Number of rooms: 3
Yesterday 22:20 ,

Novi Stanovi

Number of rooms: 4
Yesterday 21:24 , ,

Се издава

15 000 MKD

Number of rooms: 4
Yesterday 21:14 ,

Stan od 84m2

89 000 EUR

Number of rooms: 3
Yesterday 20:42 , ,

Stan vo Centar kaj Pestaloci

99 000 EUR Намалена цена

Number of rooms: 2
Yesterday 18:11 , ,

Stan od 87m2 vo Novo Lisice

88 000 EUR

Number of rooms: 3
Yesterday 18:04 ,

Novi Stanovi

Number of rooms: 4
To the top