Published: Feb 23 2024 08:25

СЕ ПРОДАВА СТАН

Published: Feb 23 08:25
Views: 273
СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ПРИЛЕП, НАСЕЛБА ТОЧИЛА.79М2 плус визба 12м2., СО ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ. СТАНОТ Е РЕНОВИРАН.на трет Спрат.со две WC-на, спална,детска,кујна,дневна со трпезарија. ИНФО НА 078/415-414 И 078/415-400. Цена по договор
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
273
078/415-400

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information