Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan vo Aerodrom

0 MKD

For sale by: Снежа 08 Mar 22:27 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам стан во близина на нова железничка станица во зградата на Гет кафе. Зградата е изградена 2005 година.Има еден лифт. Станот е на 5-ти кат во 7-катна зграда.Има добра изолација.Има три спални ,дневна со трпезарија, кујна, купатило, тераса и остава ( шпаиз).Парно од топлификација.Ориентација северозапад-североисток. Има и гаража 26 квадрати.Во непосредна близина има основно училиште. ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
Снежа
075844058
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information