Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan na atraktivna lokacija vo Aerodrom

0 EUR

For sale by: Љубе 02 Mar 14:15 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Се продава стан на атрактивна урбанизирана локација, близу Нова Железничка, зградата кај "Red Caffe". Гледа на 3 страни, односно ориентација југо-запад (према Водно и Центар) и мал дел на север (поглед на кејот на Вардар).
Станот е на 7-ми спрат, од вкупно 8.
Има дневна просторија со трпезарија, 3 спални соби, 2 тераси, 1 купатило, 1 тоалет, засебна кујна и лоѓија.
Во цената е вклучено: приватен паркинг со рампа + подземна гаража 16m2 + подрум 4м2
Веднаш до зградата има основно училиште, во близина е Железничка станица/автобуска станица, кејот на Вардар.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information