Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

4 SOBEN PREKRASEN STAN VO CENTAR

118 000 EUR

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 22 Sep 12:20 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
About the Residence
Евидентен бр: 7513
Контакт: Божиноски 076 355 224

Станот е новоградба, комплетно реновиран,со две спални,две бањи,голема дневна соба,кујна со трпезарија.
Јужна страна со поглед на Водно.
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
To the top