Published: Apr 03 2024 12:02

Се продава реновиран стан во Буњаковец

EUR

Published: Apr 03 12:02
Views: 62
Се продава комплетно реновиран стан во Буњаковец, на приземје, на многу мирна локација. Чист имотен лист. Квадратура на станот 71м2 + тераса 3м2 + подрум 19м2. Станот има комплетно реновиран под, со завршна подна облога од паркет и плочки, нови ПВЦ прозорци “Rehau”, нови внатрешни врати и нова влезна сигурносна врата. Комплетно реновирано купатило со подно греење. Инсталиран радијаторски систем за греење и инвертер. Станот е на приземје и погоден и за деловен простор со можност за отварање на надворешен влез преку терасата. Се наоѓа на многу мирна локација и не излегува на прометна улица. Паркирањето е станбено паркирање пред самата зграда, во отворено двориште, а не на улица. Во непосредна близина има градинка, основно школо и поликлиника Идадија, ТЦ Буњаковец и маркети. Станот е 71 м2 , тераса од 3м2 и подрум од 19м2.
071 579 122
078 200 352
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
62
071579122

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information