Published: Apr 19 2024 12:31

Се продава стан во Центар

Published: Apr 19 12:31
Views: 415
Се продава стан од 98м2 и подземна засебна гаража од 16м2 во Центар на одлична локација. Станот е комфорен, светол, на 2ри кат со ориентација на север, исток и југ, има претсобје, ходник, кујна, трпезарија, дневна соба, 2 спални, 2 бањи и 3 балкони, приклучен на централно градско греење. Во непосредна близина се наоѓаат сите содржини кои се потребни за организација на семеен живот: градинка, основно и средно училиште, маркети, аптеки, пазар...
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
415
070272688

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information