Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan deloven prostor vo Centar

1 050 EUR

For sale by: Mirche 08 Dec 15:22 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
Се продава стан во Центар на улица Пролет бр.14 на кат 2 со површина 55м2 , тераса 2м2 и подрум 8м2.
Станот е комплетно реновиран во 2011 и тоа нови : врати , алиминиумски прозори , кујна , бања , паркет , плочки , плафон , зидови , изолација , водовод , канализација , електрика .
Станот е ориентиран на југозапад и гледа во Веро Центар , има две паркинг места обезбедени пред зграда со договор .
Звучната изолација е одлична бидејќи има зидови од полна тула со дебелина 40см према соседите и буквално ништо не се слуша .
Станот може да се користи и како деловен простор ,во влезот има 7 адвокати.
Непосредна близина до градинка, основно школо , трговски центар , спортски терени итн.
Цена 1050e/м2.
Постои можност за замена за плац во околината на Скопје со доплата.
Телефон за контакт 075360353.
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information