Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

STAN KAJ YJP

64 000 EUR

For sale by: Сања 16 Sep 10:12 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
About the Residence
Комфорен двособен стан со голема дневна и можност за преградување на уште една соба. 64м2 внатрешен простор,две тeраси со вкупна површина 11м2,подрум 5м2, деловен простор заеднички со сите станари од влезот со заеднички имотен лист, кој се издава на Шипад и нема месечни трошоци кон влезот,бидејќи од киријата за деловниот простор се подмируваат.Чист со имотен лист и подмирени месечни трошоци.
Има дневна,посебна кујна,купатило и две тeраси,подрум и деловен простор заеднички со станарите од влезот.

Станот се наоѓа кај Амулантата на МВР на ул.Пролет во Центар.

Истиот е на југоисточна страна.

Станот не е реновиран.
На 3ти кат, од 4 ката без лифт
Сања
070248930
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information