Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan 53m2 vo Vlae

51 000 EUR

Company advertisement For sale by: ВЕРТИКАЛ Недвижности 09 Dec 12:26 Log into the company to make changes
ВЕРТИКАЛ Недвижности
070379633
Leaflet
Шифра: 11476

Се продава двособен стан во Влае од 53м2
(49м2 станбена површина + 4м2 тераса која е затворена со ПВЦ профили).
Станот се наоѓа на прв кат со западна ориентација.
Гратис комплетно модерно уредена кујна и лизгачки плакари во ходникот.
ВЕРТИКАЛ Недвижности
Друштво за услуги ВЕРТИКАЛ ЛИВИНГ ДООЕЛ Скопје
Visit our store page
Show on the map
070379633
ВЕРТИКАЛ Недвижности
070379633
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information